Opakowania specjalne

Opakowania specjalne

W naszej ofercie znajdują Państwo opakowania specjalne, nieszablonowe, dostosowane do indywidualnych wymogów klienta, zarówno w małych jak i dużych gabarytach. Budowane przez nasz dział projektowy opakowania na wymiar, powstają na podstawie oczekiwań zamawiającego wespół z naszym doświadczeniem i doradztwem.

Jako doświadczony producent opakowań przemysłowych, posiadamy kompetentny dział projektowy oraz wysoko sprawną produkcję, dzięki czemu realizujemy różnorodne wyzwania opakowaniowe. Przygotowujemy opakowania o różnych parametrach, służące transportowi półproduktów i komponentów, w opakowaniach zbiorczych lub pojedynczych.

Opakowania specjalistyczne wykorzystywane w procesach transportu części do fabryk i linii montażowych, często podlegają specyficznym wymogom. Są to nie tylko kwestie odpowiednich gabarytów, ale również zastosowanych materiałów, właściwości ochronnych, oznaczeń i akcesoriów. 

Wielu odbiorców, jak np. sektor przemysłu automotive, stawia duże wymagania dla opakowań na newralgiczne i kosztowne elementy. Przykładowo reflektory Porsche transportowane są w dedykowanych opakowaniach o wyśrubowanym stopniu ochrony. 

Nasze opakowania specjalne, pudła, pojemniki, skrzynie oraz całe moduły opakowaniowe, transportowe opakowania na wymiar, przeznaczone dla przemysłu, praktycznie w całości produkcji występują jako opakowania wielokrotnego użytku.To rozwiązanie bardzo korzystne finansowo, logistycznie i ekologicznie.

Materiał wykonania:

  • opakowania specjalne z wykorzystaniem różnorodnych materiałów i surowców odpowiednich do zadań danego opakowania.
  • płyty polipropylenowe

Typy:

  • pojemniki specjalne według projektu, według wytycznych.

Opcje:

  • różne kolory
  • różne wielkości i akcesoria
  • nadruki, oklejenia, znakowanie, etykiety