Kontenery paletowe pojemniki trójpak

Oferujemy produkcję pod zamówienie uniwersalne pojemniki paletowe, skrzyniopalety z tworzywa, kontenery bigbox. Opakowania transportowe dla przemysłu.

Paletowe pojemniki transportowe, kontenery paletowe, zwane przez nas kontenerami trójpak, składają się z palety, obwoluty z komórkowego polipropylenu oraz pokrywy z tworzywa. Trzyczęściowa budowa skłoniła nas do używania nazwy trójpak dla tych wytrzymałych i popularnych paletowych pojemników transportowych.

W przemyśle, logistyce i transporcie, produkty te nazywane są również jako pojemniki wielkogabarytowe, megabox, skrzyniopalety plastikowe, big boxy paletowe. Swoją popularność w zastosowaniach w produkcji przemysłowej zawdzięczają bardzo dobrymi właściwościami.

Zalety kontenerów paletowych

Ich niewątpliwymi zaletami są wysoka trwałość oraz duża nośność przy niewielkiej wadze. Paletowe pojemniki transportowe są też pojemne, bardzo dobrze zabezpieczają ładunek oraz są uniwersalne w zunifikowanym paletowym transporcie. Konstrukcja pojemników paletowych jest bezpieczna, estetyczna i łatwa w czyszczeniu. Skrzyniopalety z tworzywa mogą być składane, co oszczędza miejsce przy składowaniu lub transporcie pustych pojemników.

Zastosowanie paletowych pojemników transportowych

Ze względu na szereg zalet skrzyniopalety plastikowe mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłowych, w transporcie i logistyce dostaw. Są używane do przewożenia elementów o różnej wielkości, umieszczanych w kontenerach luzem lub układanych w swoich opakowaniach. Kontenery paletowe służą też jako zewnętrzne nośniki dla zespołów mniejszych pojemników umieszczonych wewnątrz, jako nośniki z wsadem lub różnorodnym wypełnieniem.

Projektowanie i Produkcja pojemników paletowych

Kontenery paletowe przygotowujemy w dowolnej konfiguracji i wymiarach dostosowanych do potrzeb Klienta. Posiadamy doświadczenie oraz sprawdzone technologie produkcji. Pojemniki wykonujemy najczęściej w oparciu o płyty polipropylenowe – boki, burty pojemnika, podstawę paletową z twardego tworzywa, ewentualną pokrywę o konstrukcji i parametrach odpowiednich do przeznaczenia. 

Zapraszamy do kontaktu. Każdą współpracę traktujemy po partnersku, najwyższa jakość produktów i usług to nasz priorytet.

Materiał wykonania:

  • PP
  • HDPE

Typy:

  • kontenery paletowe otwarte
  • pojemniki paletowe zamykane pokrywą

Opcje:

  • różne wielkości palet i pokryw,
  • możliwość indywidualnego dostosowania wysokości obwoluty,
  • opcje wycięcia okna wsadowego,
  • nadruki i znakowanie,
  • możliwość instalacji wszelkiego rodzaju wypełnień / kratownicy czy wkładów szytych,
  • różne kolory.