O firmie

Firma NGplast Sp. z o.o. to wiodący producent opakowań przemysłowych na bazie płyt z tworzyw sztucznych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży opakowaniowej na rynku europejskim od 2011 roku. Tworzymy rozwiązania z dziedziny opakowań na indywidualne potrzeby klienta wykorzystując szeroką gamę tworzyw sztucznych.

Naszą specjalizacją jest produkcja opakowań przemysłowych z płyt komórkowych, pełnych oraz spienionych. Produkty występują w formie opakowań rotacyjnych, pudeł międzyoperacyjnych, wszelkiego typu przekładek, wkładów oraz separatorów.

Posiadamy pełne zaplecze techniczne pozwalające na wykrawanie, zgrzewanie, zszywanie, termoformowanie, frezowanie oraz drukowanie. Dodatkowym atutem jest doświadczony dział projektowy oraz zaplecze ploterów do masowej produkcji, jak również krótkich serii oraz wzorów.

Zdobyliśmy wielkie doświadczenie współpracując z markowymi producentami oraz dostarczając opakowania na potrzeby komponentów czołowych marek motoryzacyjnych. Stale rozwijamy technologię produkcji, wprowadzając unikalne i bardzo praktyczne rozwiązania. Znamy i rozumiemy branżę oraz problematykę branży opakowań przemysłowych. W opakowania zaopatrujemy Klientów z Polski oraz zagranicy. Ponad połowę produkcji stanowi eksport.

Zapraszamy do kontaktu – Ngplast Twój partner w opakowaniach.

POLITYKA JAKOŚCI

Głównym celem działalności firmy jest produkcja i sprzedaż opakowań przemysłowych przy zachowaniu wymaganej jakości wyrobów jak i świadczonej usługi.

Organizacja uzyskuje wymaganą jakość poprzez :

  • Zaangażowanie pracowników w świadczenie usług spełniających wymagania klienta

  • Wdrożenie i utrzymywanie systemu zarządzania jakością pozwalającego na dobrą organizację pracy dającą satysfakcję klientom i pracownikom Organizacji

  • Ciągłe doskonalenie skuteczności systemu zarządzania jakością i spełnianie wymagań

    Jakość służy osiągnięciu celu strategicznego jakim jest pozytywny wynik ekonomiczny oraz konkurencyjność w stosunku do innych organizacji.

Zatrudniamy ponad
80 osób.

Ponad 15 lat doświadczenia
w branży opakowaniowej.

Ponad 60%
udziału eksportu.