Pudła składane i pudełka fasonowe pp

Odpowiadając na różnorodne zapotrzebowania kontrahentów, projektujemy i produkujemy na zamówienie różnego rodzaju pudełka pp. Transportowe pudła składane, pudełka fasonowe pp, wykonane z polipropylenowych płyt komorowych.

Każdą realizację dostosowujemy do konkretnych zadań i specyfikacji stawianych opakowaniom. Składane pudła fasonowe pp charakteryzują się dużą wytrzymałością, lekkością i konkurencyjną ceną. Dzięki tym zaletom oraz możliwości wielokrotnego wykorzystania, stanowią bardzo atrakcyjną alternatywę dla opakowań i pudełek kartonowych.

Pudełka fasonowe pp oraz składane pudła polipropylenowe znajdują różnorodne zastosowanie. Od branży motoryzacyjnej, przez elektronikę, po farmację. Posiadamy międzynarodowe doświadczenie w dostarczaniu opakowań dla znanych producentów i marek. Jesteśmy odpowiedzialnym i godnym zaufania partnerem biznesowym.

Pudełka Składane PP

Składane pudełka pp stanowią doskonałą propozycję tam gdzie potrzebne jest zastosowanie bardziej trwałego oraz wytrzymałego rozwiązania od kartonu. Pudełko wykonane z płyty polipropylenowej jest równie lekkie, a jednocześnie dużo bardziej wytrzymałe, odporne na warunki zewnętrzne i łatwe w czyszczeniu. Pudełka pp składane są łatwe do złożenia i rozłożenia, co ułatwia zarówno ich użytkowanie, jak i przechowywanie. Dzięki dużej wytrzymałości polipropylenu, pudełka wytrzymują w dobrej kondycji, wielocyklową eksploatację. 

Pudełka Fasonowe PP

Oferujemy produkcję na zamówienie – pudełka fasonowe pp wykonane z płyt polipropylenowych, które projektujemy z uwzględnieniem precyzyjnych wymagań i specyfikacji. Dzięki innowacyjnym procesom produkcji i doświadczeniu możemy dostarczyć pudełka o różnych kształtach, rozmiarach i specyficznych funkcjach. Aby idealnie dopasować się do potrzeb Twojego biznesu.