Kariera

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to prześlij swoje CV wraz z informacją dlaczego to Ciebie powinniśmy zatrudnić na adres biuro@ngplast.pl

Aktualnie poszukujemy do pracy na stanowisku:  Pracownik utrzymania ruchu

Opis stanowiska:

  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych,
  • Prowadzenie przeglądów harmonogramowych i prac konserwacyjnych,
  • Nadzorowanie zgodnego ze standardami stanu technicznego maszyn i urządzeń,
  • Realizacja bieżących zadań wyznaczonych przez przełożonych,
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń,
  • Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań,
  • Wspieranie współpracowników swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wymagania:

  • Przygotowanie zawodowe o profilu mechanicznym (preferowane kierunki: mechanika),
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Podstawowa znajomość układów i schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Znajomość czytania rysunku technicznego,
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki,
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Solidność, dyspozycyjność i operatywność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Odpowiedzialność, rzetelność i punktualność.

Mile Widziane:

  • Uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • System premiowy
  • Pakiety opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń
  • Stałe dofinansowanie aktywności sportowej
  • Miłą atmosferę pracy