Skrzynki sztaplowane - pojemniki do sztaplowania, sztaplowo - gniazdowe

Jako producent opakowań transportowych z tworzyw sztucznych, projektujemy i wytwarzamy skrzynki sztaplowane, pudła i pojemniki sztaplowane, wykonywane w oparciu o komorowe płyty polipropylenowe.

Opakowania sztaplowane pp posiadają odpowiednią sztywność są wyposażone  we wzmocnienia na rogach i krawędziach lub obwoluty gniazdowe. 

Skrzynki i pojemniki sztaplowane wytwarzamy ściśle według projektu i wytycznych. Opakowania mogą występować jako pojemniki otwarte lub zamykane pokrywą. Mogą również być wyposażone we wkłady kratowe, wkłady szyte, przegrody separacyjne lub dowolne wypełnienie ułatwiające transport produktów.

Transportowe pudła sztaplowane produkcja na zamówienie

W Ngplast posiadamy wieloletnie doświadczenie międzynarodowe oraz setki realizacji dla producentów, dostawców komponentów, znanych marek krajowych i zagranicznych.

Służymy pomocą, doradztwem, zapleczem projektowym aby przygotować najkorzystniejsze rozwiązania opakowaniowe. Zapraszamy do kontaktu.

Transportowe skrzynki sztaplowane – zalety

Jak wszystkie opakowania wytwarzane z komorowych płyt komórkowych, tak i transportowe pojemniki sztaplowane oraz skrzynki do sztaplowania produkowane z tego materiału, posiadają szereg zalet, które przysparzają im rosnącej popularności wśród Firm z różnych branż.  Zalety:

  • stanowią tańszą alternatywę dla opakowań z innych tworzyw i materiałów,
  • są wytrzymałe, odporne na warunki zewnętrzne, łatwe w utrzymaniu czystości,
  • skrzynki sztaplowane z pp są lekkie, co ułatwia transport, składowanie i wszelkie manipulacje (podnoszenie, przenoszenie itp)
  • z racji niższych kosztów, mogą być zamawiane w mniejszych ilościach. Zamówienie indywidualnie przygotowanych pudeł sztaplowanych z pp, do obsługi mniejszego procesu transportowego staje się osiągalne i możliwe. W przeciwieństwie do np. droższych pojemników plastikowych wytwarzanych formowo, których indywidualne wytworzenie w mniejszych ilościach nie będzie ekonomicznie zasadne.
  • pojemniki sztaplowane z komorowych płyt pp pracują w cyklach wielokrotnego użytkowania i poddają się pełnemu recyklingowi, dzięki czemu są rozwiązaniem proekologicznym.

 

Przemysłowe opakowania pp do sztaplowania.

Pojemniki sztaplowane wykonane z komorowych płyt polipropylenowych przeważnie posiadają różnego rodzaju wzmocnienia konstrukcyjne. Są to np. obramowanie górnych ścianek pudła, wzmocnienia narożników, wzmocnienia pokrywy, itp. Pudła sztaplowane wyposażone są również w uchwyty i częstokroć wkłady lub wypełnienia zaprojektowane wedle wyznaczonego przeznaczenia.

Wybrane realizacje opakowań sztaplowanych: