Opakowania dla przemysłu farmaceutycznego

Projektujemy i produkujemy opakowania przemysłowe z tworzyw sztucznych dla różnych gałęzi gospodarki w tym opakowania dla przemysłu farmaceutycznego. Produkcja odbywa się według specyfikacji i wymagań Klienta odnośnie właściwości oraz wymiarów opakowań. Specjalizujemy się w opakowaniach z tworzyw sztucznych do zastosowań transferu i przemieszczania komponentów w procesach produkcyjnych.

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, nowoczesna fabryka oraz szerokie grono zadowolonych Klientów, również zagranicznych. Stawiamy na jakość i innowacyjność, dzięki czemu jesteśmy solidnym partnerem, oferującym rozwiązania na najwyższym poziomie.

Opakowania z płyt komorowych o świetnych właściwościach

Większość produkcji opakowań transportowych opieramy o wykorzystanie płyt komorowych, które mają bardzo dobre właściwości pracy w sterylnych warunkach. Opakowania konstruowane z płyt pp, są trwałe, wytrzymałe oraz odporne na działania kwasów i zasad, ponadto są łatwe w czyszczeniu. Co ważne, w branżach takich jak przemysł farmaceutyczny lub kosmetyczny, w procesach logistycznych wykorzystujących wielokrotne użytkowanie opakowań transportowych, pojemniki, pudła lub skrzynki, muszą zachowywać odpowiednie właściwości i czystość. Opakowania dla przemysłu farmaceutycznego konstruowane w oparciu o komorowe płyty polipropylenowe stanowią ekonomiczną i bardzo wartościową alternatywę.

Asortyment jaki wytwarzamy na zamówienie obejmuje: 

  • pojemniki zwrotne, pudełka fasonowe, pudła transportowe z tworzyw, 
  • kartony z płyt pp otwarte i zamykane, pojemniki i pudełka na farmaceutyki,
  • skrzynki i skrzyniopalety, 
  • specjalistyczne i indywidualne opakowania transportowe dostosowane do procesów logistyki i produkcji, 
  • opakowania termoformowane, tacki termoformowane, blistry termoformowane,
  • przekładki transportowe, przegrody do pojemników, przekładki paletowe, przekładki do opakowań,
  • zbiorcze opakowania z kratownicami, kratownice do opakowań, wkłady kratowe, wkłady segregacyjne, opakowania z wkładami segregacyjnymi,
  • wkłady szyte do opakowań,
  • wypełnienia do opakowań, wypełnienia piankowe, opakowania z piankowymi przegrodami, pianowe segregatory do opakowań.

 

Jesteśmy otwarci na każdy projekt związany z potrzebami opakowaniowymi i wyzwaniami logistyki produkcji i dostaw. 

Zapraszamy do kontaktu, NGplast doświadczony partner w opakowaniach dla przemysłu farmaceutycznego

 

Jeżeli interesują Państwa opakowania dla innych sektorów, zapraszamy na nasze podstrony: opakowania dla przemysłu motoryzacyjnego oraz opakowania dla przemysłu agd.

 

Wybrane realizacje Opakowań dla przemysłu farmaceutycznego: