Opakowania dla przemysłu motoryzacyjnego

Naszą specjalnością są opakowania dla przemysłu motoryzacyjnego i znacząca część produktów opakowaniowych trafia do firm związanych z sektorem Automotive. Doskonale wiemy jak bardzo wymagający jest to odbiorca, dlatego stawiamy na najwyższą jakość oraz praktyczne rozwiązania. Nowoczesna produkcja opakowań pod indywidualne potrzeby Zamawiającego. 

W przemyśle samochodowym, w procesach produkcyjnych i operacyjnych, każdy szczegół i każdy etap jest bardzo ważny. Optymalizacja oraz jak najlepsza organizacja logistyki komponentów, tworzy realne korzyści i oszczędności dla wszystkich producentów związanych z sektorem.
Opakowania dla przemysłu samochodowego to ważna i rozwijająca się dziedzina, której jesteśmy częścią. Tworzymy opakowania spełniające idee efektywnego łańcucha produkcyjnego. Opakowania wielokrotnego użytku, opakowania i pudła międzyoperacyjne, transferowe, transportowe, kratownice, wypełnienia, przekładki, separatory piankowe, oraz różnorodne opakowania wykorzystywane w motoryzacji.

Szczególnie dla branży motoryzacyjnej dedykujemy wszelkie wkłady szyte, tekstylne wkłady z wigofilu, których właściwości idealnie chronią detale i komponenty przed zarysowaniem i innymi uszkodzeniami. Tego rodzaju wkładki wytwarzamy w różnych konfiguracjach i najczęściej jako elementy wypełnień do opakowań, pudeł czy pojemników.

Kolejnymi produktami szeroko wykorzystywanymi w branży są, opakowania wielokrotne z tworzyw, kratownice do opakowań, paletowe pojemniki transportowe, opakowania indywidualnie termoformowane, wypełnienia i różnego rodzaju przegrody, dystanse piankowe. Wykonujemy również opakowania specjalne, odpowiadające indywidualnym wymaganiom. Projekt wykonywany jest przez nasz dział projektowy lub produkujemy według projektu dostarczonego.

Zapraszamy do kontaktu, NGplast doświadczony partner w opakowaniach dla przemysłu motoryzacyjnego.

Jeżeli interesują Państwa opakowania dla innych sektorów, zapraszamy na nasze podstrony: opakowania przemysłowe oraz opakowania dla przemysłu agd.

Wybrane Realizacje Opakowań dla przemysłu motoryzacyjnego: