Przekładki transportowe, przekładki dystansowe.

W naszej ofercie znajdują Państwo różnego rodzaju przekładki transportowe, przekładki dystansowe oraz przekładki z tworzywa sztucznego, dostosowane do potrzeb Klienta.

Przekładki dystansowe, przegrody z płyt pp, wkładki zabezpieczające do opakowań pełnią funkcję ochronną w pudełkach, pojemnikach oraz wszelkich opakowaniach. Znajdują również zastosowanie jako przegrody do pojemników i przegrody do sztaplowania produktów. Ich funkcją jest separacja i zabezpieczenie poszczególnych elementów w transporcie i opakowaniu. Przekładki często posiadają elementy mocujące lub same wykonane są tak, aby mocować i usztywniać osadzane między nimi produkty.

Przegrody do pojemników występują w formie płyt, różnych separatorów lub formowanych kształtów. Dla produktów wymagających dobrej separacji i ochrony powierzchni, odpowiednie stają się przekładki piankowe oraz wkłady piankowe do opakowań.

Przy zastosowaniu trwałych materiałów do produkcji, osiągamy przekładki transportowe wielokrotnego użytku, które świetnie sprawdzają się w procesach logistycznych oraz łańcuchach dostaw. Przykładem są przekładki polipropylenowe, wykonane z płyt pp.

Technologia pozwala nam na produkcję zaawansowanych i idealnie dopasowanych przekładek z tworzyw sztucznych i wkładów zabezpieczających, które wykonane są z różnych materiałów i gwarantują odpowiedni poziom zabezpieczenia.

Przekładki dystansowe z płyt polipropylenowych

Przekładki z płyt pp, transportowe przekładki polipropylenowe z ewentualnymi akcesoriami, stanowią proste i funkcjonalne rozwiązania oddzielające. Dodatkowo krawędzie przekładek z komorowych płyt pp, mogą być zamknięte. Dzięki czemu przegrody zyskują na funkcjonalności; do środka płyt nie dostają się żadne zanieczyszczenia oraz łatwiejsze jest utrzymanie ich w czystości.

Przegrody do pojemników wykonane z płyt komorowych zyskują wszystkie atuty, takie jak; duża wytrzymałość mechaniczna, wysoki stopień ochrony, łatwość utrzymania czystości, dowolna kolorystyka przekładek, wysoki stosunek ceny do jakości i możliwości produktu.

Polipropylenowe przekładki dystansowe to elementy sprawdzające się w transporcie i logistyce dostaw. Mogą być wykorzystywane jako przegrody produktów sztaplowanych na paletach (przekładki paletowe plastikowe) oraz jako przegrody wkładane do pojemników czy skrzynek. Wielokrotne przekładki dystansowe w wariancie z zamkniętymi krawędziami kanalików, szczególnie dobrze sprawdzą się tam gdzie wymagane są dobre warunki sanitarne. Ponieważ do kanalików nie dostaną się żadne zanieczyszczenia, a same przekładki łatwo utrzymuje się w czystości i należytym stanie.

Przekładki piankowe

Miękkie przegrody i przekładki piankowe wykonujemy z pianek PE (pianki polietylenowej). Dowolnie ukształtowane przekładki piankowe mogą służyć jako przegrody i separatory wysokiego stopnia ochrony oraz możemy mocować je na płycie polipropylenowej, uzyskując w ten sposób komponent mocujący kilka produktów czy podzespołów. Zestaw mocujący składający się z przekładek piankowych umocowanych na płycie, możliwy jest do umieszczenia w zbiorczym opakowaniu lub pojemniku. Taki komponent transportowy jest możliwy do wielokrotnego wykorzystania. Naturalną zaletą przekładek piankowych jest ich bardzo dobre odseparowanie między sobą produktów wewnątrz opakowania i ochrona powierzchni produktów przed otarciami czy zarysowaniem. Takie przegrody wraz z wypełnieniem piankowym, mogą szczelnie wypełniać opakowanie transportowe zapewniając najwyższą ochronę.

Możliwe materiały wykonania przekładek transportowych:

 • płyty komorowe PP (przekładki polipropylenowe)
  • HKP
  • triplex
 • pianki PE
 • możliwość zastosowania materiału ESD (antystatycznego)

Typy przegród i przekładek dystansowych:

 • przekładki płytowe, 
 • przekładki dystansowe,
 • przekładki z mocowaniem,
 • przegrody do pojemników i przekładki kształtowe,
 • wypełnienia do opakowań.

Opcje:

 • możliwość znakowania: nadruk, naklejki, etykiety,
 • możliwość laminacji powierzchni przekładki,
 • opcja zatopienia / zamknięcia bocznych krawędzi płyt (bez zaokrągleń w narożach),
 • możliwość montażu pianek do przekładki lub innych akcesoriów indywidualnych.