Opakowania dla przemysłu AGD i elektronicznego

Produkujemy opakowania dla przemysłu agd i elektronicznego, według ścisłych wymagań Klienta, w różnych konfiguracjach oraz wymiarach. Opakowania z tworzyw sztucznych do zastosowań transferu i przemieszczania komponentów w procesach produkcyjnych branży przemysłowej.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz portfolio zadowolonych Kontrahentów. Dzięki innowacyjności oraz jakości spełniamy wszelkie wymagania stawiane przez czołowych producentów branży elektronicznej i agd. Jesteśmy solidnym partnerem.

Opakowania oraz różnorodne pojemniki z tworzyw sztucznych, także opakowania i tacki termoformowane, świetnie sprawdzają się w procesach logistycznych, dzięki swojej wytrzymałości oraz możliwościom wielokrotnego wykorzystania. To rozwiązania trwałe, lekkie i ekonomiczne.
Opakowania termoformowane oraz wkłady i przekładki piankowe, precyzyjnie mocują i separują transportowane podzespoły elektroniczne. Wkłady takie mogą być stosowane razem z pudłami, pojemnikami sztaplowanymi lub pojemnikami paletowymi.

Opakowania transportowe do zastosowań w przemyśle elektronicznym i agd, wytwarzamy według specyfikacji Klienta. Wykonujemy również projekty na podstawie wytycznych oraz adaptacje z dokumentacji projektowej. Dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania opakowaniowe.

Zapraszamy do kontaktu, NGplast rzetelny partner w opakowaniach dla przemysłu agd i elektronicznego.

Wybrane realizacje Opakowań dla przemysłu elektronicznego i agd: