Opakowania transportowe

Jako producent opakowań z tworzyw sztucznych, oferujemy opakowania transportowe. Wszelkiego rodzaju pojemniki, pudła, pudełka, skrzynki, wkłady, przekładki transportowe oraz szereg akcesoriów do opakowań. Projektujemy oraz produkujemy opakowania transportowe na zamówienie. 

Nasz doświadczony dział konstrukcyjny jest w stanie zaprojektować odpowiednie rozwiązania, według wytycznych klienta, zaadaptować dostarczone projekty lub wykonać nowe zgodnie ze specyfikacją. Realizujemy wielkonakładowe zamówienia, ale także krótsze serie lub prototypy opakowań. 

Do produkcji opakowań transportowych wykorzystujemy szereg tworzyw sztucznych, w dużej mierze opierając się na płytach polipropylenowych. Nasze technologie opakowaniowe z płyt, sprawdziły się w setkach realizowanych projektów, opakowań o różnych gabarytach i zastosowaniach. Pojemniki transportowe z płyt pp są częstym wyborem firm przemysłowych, z uwagi na bardzo dobre właściwości takich pojemników oraz ekonomiczność konstrukcji.

Formy oraz zastosowania opakowań transportowych

Przemysłowe opakowania wykorzystywane do transportu części, półproduktów, komponentów oraz gotowych wyrobów, przyjmują różnorodne formy i zastosowania

  • proste pudełka, pudła, danplaboxy, skrzynki transportowe o różnych wymiarach i wariantach, otwarte oraz z pokrywami, do różnych zastosowań,
  • pojemniki paletowe, skrzyniopalety, pojemniki wykonane na podstawie standaryzowanych wymiarów europalet,
  • opakowania termoformowane, transportowe opakowania dostosowane kształtem do przenoszonych przedmiotów,
  • specjalne opakowania transportowe czyli indywidualne konstrukcje opakowaniowe na specjalne potrzeby.
  • opakowania do transportu pojedynczych elementów oraz opakowania zbiorcze na większe ilości elementów. 
  • opakowania z indywidualnymi zabezpieczeniami lub przegrodami dla przedmiotów oraz opakowania do luźnego transportu produktów.

 

Opakowania transportowe wykonane z tworzyw, z zasady wykorzystywane są wielokrotnie. Opakowania wielokrotnego użytku są powszechnie stosowane w logistyce przemysłowej, produkcji i łańcuchach dostaw. To rozwiązanie zapewniające najlepszą korelację między wytrzymałością, ochroną, dopasowaniem, ekologią i ekonomią.

Projektowanie i produkcja opakowań transportowych

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu opakowań transportowych z tworzyw sztucznych. Współpracujemy z firmami przemysłowymi z różnych gałęzi. Znamy potrzeby oraz specyfikę branż, staramy się zapewniać najlepsze rozwiązania opakowań transportowych, gwarantujących satysfakcję klientów.

Do każdej współpracy podchodzimy po partnersku. Zapraszamy do składania zapytań i kontaktu.